Powołani do zwycięstwa

Powołani do zwycięstwa

Autor: Powell Graham i Shirley
Tytuł: Powołani do zwycięstwa
Format: wys 20,5 x szer 13,7
Wydawca Polski: Wydawnictwo Jakub, Wrocław
Na licencji: New Wine Press
ISBN: 978-83-929446-5-2
Ilość stron: 281
Waga: 264 g
Cena detaliczna: 34 PLN

Powołani do zwycięstwa odkrywa przyczyny wielu zmagań, jakim musimy stawić czoła w życiu − zarówno dokonujących się w naszym wnętrzu, jak i dotyczących zewnętrznych okoliczności oraz relacji z otaczającymi nas ludźmi. Książka wskazuje też na biblijne sposoby rozwiązania tych trudności. Pełna jest prawdziwych historii ukazujących zastosowanie biblijnych prawd w życiu, dzięki czemu można je lepiej zrozumieć. Jednocześnie jest praktyczna i może pomóc czytelnikowi powstać i stać się zwycięzcą.

Graham i Shirley Powell wspólnie służą Bogu od pięćdziesięciu lat. Mieszkali w Nowej Zelandii, z której pochodzą, a następnie w Australii. Od ponad trzydziestu lat mieszkają w Kanadzie. Przez ten czas zajmowali się nauczaniem, pracą pastorską, a także ewangelizacyjną. Na całym świecie widzieli wielu ludzi uzdrowionych, uwolnionych i wzrastających do tego, do czego zostali stworzeni.

„To jedna z najsilniej budujących wiarę książek, jakie kiedykolwiek czytałem.”

Michael Davidson, Prince George, Kolumbia Brytyjska, Kanada – autor The Invitation.

„Ciekawe anegdoty i historie Grahama całkowicie przykuły moją uwagę.”

Murray Smith – pastor kościoła Bridges Church w Cambridge, Nowa Zelandia − autor Grayson’s Legacy.

„Niezrównane podejście Grahama do tematu sprawia, że jego książka jest jedną z najbardziej polecanych przeze mnie pozycji do przeczytania dla każdego, kto naprawdę interesuje się tym, jak stać się wolnym i pozostać nim oraz jak pomagać innym to osiągnąć. Polecam ją z całego serca!”

Dave Bryan – pastor kościoła Church of Glad Tidings w Yuba City, Kalifornia, USA.