Przygotuj się na przyjście Pana

Przygotuj się na przyjście Pana

Autor: John Mulinde
Tytuł: Przygotuj się na przyjście Pana
Format: wys 19,6 x szer 12,5
Wydawca Polski: Wydawnictwo Jakub, Wrocław
Na licencji: World Trumpet Mission
ISBN: 978-83-929446-2-1
Ilość stron: 64
Waga: 100 g
Cena detaliczna: 15 PLN

Pamiętam, kiedy Pan Jezus przyszedł do mnie po raz pierwszy. Byłem już wtedy pastorem. Zakładałem Kościoły i obserwowałem, jak ludzie się nawracają; widziałem wiele wspaniałych znaków i cudów. Właśnie wtedy przebywałem trzeci miesiąc na misji, zakładając Kościół. Moja grupa zajmowała się głoszeniem Słowa. Działy się w tym czasie niezwykłe rzeczy: niemi zaczynali mówić, głusi odzyskiwali słuch.
Jednak gdy nawiedził mnie Pan Jezus, powiedział takie słowa: „Chcę, abyś wiedział, że gdybym dzisiaj przyszedł po mój Kościół, nie byłbyś gotowy”. I dodał: „Przychodzę po tych, którzy na mnie czekają – ty nie oczekujesz mojego przyjścia”.

O autorze:
John Mulinde mieszka z żoną i ośmiorgiem dzieci w Kampali, w Ugandzie. Jest założycielem World Trumpet Mission. Misja ta powstała w wyniku przeobrażenia, jakiego Bóg dokonał w Ugandzie oraz w innych narodach na całej kuli ziemskiej. Głównym celem tej organizacji jest krzewienie przemieniającego świat przebudzenia.

John jest powołany przez Pana, by „trąbić na alarm” w narodach, wzywając Kościół do pokuty i do przygotowania Ciała Chrystusa na dzień przyjścia Pana. Od wielu lat podróżuje po świecie, dzieląc się swoim przesłaniem.